Filter

Vis bare
Produsent
Produktserie
Merke
Produktserie
Modell
  • Sikkerhetsapparat - med 1 year 24x7 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection - 10 GigE - skrivebord
    Artikkelnummer: FG-60F-BDL-950-12
    Logg inn for pris
    10 På lager
  • Switch - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - rackmonterbar
    Artikkelnummer: FS-124E
    Logg inn for pris
    1 På lager
  • Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 (24 PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rackmonterbar - PoE+ (370 W)
    Artikkelnummer: FS-148E-POE
    Logg inn for pris
    8 På lager
  • Sikkerhetsapparat - GigE - skrivebord
    Artikkelnummer: FG-40F
    Logg inn for pris
    5 På lager
  • Sikkerhetsapparat - GigE - skrivebord
    Artikkelnummer: FG-60E
    Logg inn for pris
    Ikke på lager
  • Sikkerhetsapparat - med 3-års FortiCare 24X7 Comprehensive Support + 3-års FortiGuard - GigE - Wi-Fi - Dobbeltbånd - skrivebord
    Artikkelnummer: FWF-60E-BDL-950-36
    Logg inn for pris
    1 På lager
  • Sikkerhetsapparat - med 1-års 24x7 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection - GigE - skrivebord
    Artikkelnummer: FG-80F-BDL-950-12
    Logg inn for pris
    6 På lager
  • 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm
    Artikkelnummer: FN-TRAN-SFP+LR
    Logg inn for pris
    12 På lager
  • GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm
    Artikkelnummer: FN-TRAN-LX
    Logg inn for pris
    32 På lager
  • GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 500 m - 850 nm
    Artikkelnummer: FN-TRAN-SX
    Logg inn for pris
    40 På lager
  • Sikkerhetsapparat - GigE - skrivebord
    Artikkelnummer: FG-61F
    Logg inn for pris
    5 På lager
  • UTM Bundle - sikkerhetsapparat - med 3-års FortiCare 8X5 Enhanced Support + 3-års FortiGuard - GigE - skrivebord
    Artikkelnummer: FG-51E-BDL-900-36
    Logg inn for pris
    1 På lager